O násObchodní podmínky internetového obchoduKontakt

Wine OnlineDalší informace v nadpisu

Obchodní podmínky internetového obchodu

wine-online.cz = světová vína do všech koutů ČR za velkoobchodní ceny

Zaměření katalogu

Tento katalog nabízí vína světových značek do gastronomie, vinoték a specializovaných obchodů ale i široké veřejnosti.

Ceny

Ceny jednotlivých položek jsou včetně DPH a se řídí aktuálním ceníkem JONA DRINKS s.r.o., dodavatel si vyhrazuje právo možnosti jejich aktuálních změn.

Množstevní slevy

Sleva 5% z celkové částky bude odečtena při odběru nad 10000 Kč s DPH.

Sleva 10% z celkové částky bude odečtena při odběru nad 20000 Kč s DPH.

Distribuce – doprava k odběrateli

Hlavním cílem je dosáhnout kvalitního servisu s co nejnižšími náklady na provoz a díky tomu zajistit nízké ceny. Při odběru do 5000,-Kč ůčtujeme náklady na dopravu a balení ve výši 200,- Kč. Při vlastním odběru v JONA DRINKS Vrchlabí nebo při odběru nad 5000,-Kč se dopravné nepřipočítává.

Zboží je distribuováno po předchozím potvrzení objednávky prostřednictvím dopravní služby TOP TRANS. Na základě elektronické objednávky přijde zpět e-mailem automatické potvrzení. V případě vyprodání skladové zásoby, počet zboží v objednávce nemusí souhlasit s počtem zboží v dodávce. Dodací lhůta je 7 až 14 dnů dle informací u jednotlivých položek v katalogu .

Obchodní podmínky

Platební, dopravní, reklamační, úvěrové a termínové podmínky se řídí platnými obchodními podmínkami společnosti JONA DRINKS s.r.o., která si vyhrazuje právo změny cen a ročníků nabízených vín dle aktuální platné nabídky. V případě vyprodání ročníku je automaticky dodán ročník následující. Reklamace řeší zástupci JONA DRINKS s.r.o.. Jsou uznány pouze prokazatelné senzorické závady kvality vín, a to při navrácení většiny obsahu láhve.

Záruka

Po dodání dodavatel neručí za škody způsobené nevhodným skladováním nebo zacházením se zbožím ze strany zákazníka.


Copyright © 2007 Jona Drinks s.r.o. | Všechna práva vyhrazena | Www stránky vytvořil: L-production Webdesign (2007)